Pages Navigation Menu

hymer rent Kraków

Noclegi nad morzem

Poniżej przedstawiam kilka sugestii na urlop nad Bałtykiem.

Dźwirzyno

Nie każdy słyszał o Dźwirzynie, niemniej jednak jest to w istocie piękna miejscowość. Dźwirzyno leży kilka kilometrów od Kołobrzegu. Znajduje się tutaj wiele ośrodków wypoczynkowych, kwater prywatnych, campingów, a także hotel 5-gwiazdkowy i hotel 4-gwiazdkowy. Przez miejscowość biegnie międzynarodowy Szlak Rowerowy Wokół Bałtyku (R-10), będący sekcją sieci EuroVelo (EV10).

Mielno

Mielno jest o wiele bardziej znaną miejscowością nadmorską niż Dźwirzyno. Rok za rokiem pojawia się w tamtym miejscu mnóstwo turystów. Na pewno dodatkową atrakcją obok licznych koncertów, wydarzeń kulturalnych jest jezioro Jamno. Jezioro Jamno jest świetną dodatkową atrakcją, daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu.

Rewal

To niewielka wieś (około 1000 obywateli) leżąca w byłym województwie szczecińskim. Rewal posiada swoją małą bazę rybacką. Przez Rewal przebiega Szlak Nadmorski im. Czesława Piskorskiego. W Rewalu jest także opcja aktywnego relaksu: kompleks sportowo-rekreacyjny, hala sportowa. Jest także boisko do piłki nożnej (90x50m).