Pages Navigation Menu

hymer rent Kraków

Wakacje. Jak dojechać na lotnisko? Dojazd na lotnisko – wypożyczalnia busów i aut osobowych lotnisko Poznań, Bydgoszcz

Wakacje. Jak dojechać na lotnisko? Dojazd na lotnisko – wypożyczalnia busów i aut osobowych lotnisko Poznań, Bydgoszcz

Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami a więc znowu zaczną się korki, problemy pod hasłem dojazd na lotnisko, zagubione bagaże itp. Typowe problemy okresu wyjazdowego. Ale jak sobie z tym radzić? Przede wszystkim należy dobrze wszystko zaplanować.
Jeżeli mieszkamy w dużym lub średnim mieście, jak na przykład Bydgoszcz na lotnisko możemy dojechać taksówką albo autobusem. W przypadku małych miejscowości dobrze jest zaplanować taką podróż, np. poprosić sąsiada albo kogoś z rodziny żeby nas zawiózł.

 

Jak już dotrzemy na lotnisko, najlepiej z dużym zapasem czasu, spokojnie możemy poczekać aż skończą się odprawy i usiąść wygodnie w samolocie. Po przylocie opcją zasługującą na rozważenie jest wypożyczalnia aut lotnisko. Zazwyczaj ceny są dość wygórowane ale warto przeznaczyć na to część funduszy wyjazdowych – dzięki temu mamy auto na cały okres pobytu a po oddaniu nie musimy tłuc się po całym mieści, bo wypożyczalnie z reguły są przy lotniskach. Podobnie ma się sytuacja w przypadku wypożyczalnia busów osobowych lotnisko.
Takie opcje dostępne są nie tylko na zagranicznych lotniskach, W Polsce jest to też często stosowane – praktycznie przy każdym lądowisku możemy wypożyczyć auto, nawet we wspomnianym wcześniej małym miasteczku jakim jest Bydgoszcz.