Pages Navigation Menu

hymer rent Kraków

Wczasy – Bałtyk

Jastarnia

Jastarnia jest stosunkowo mało modnym kurortem w Polsce. Ale jeśli zastanawiasz się jeszcze dokąd pojechać na wakacje, warto wziąć pod uwagę Jastarnię. Z miejscowych atrakcji należałoby zobaczyć np. port rybacki, Kapliczkę świętej Rozalii, zbiory rybackie w bosmanacie portu, Dom modernistyczny z 1936 roku, czterogwiazdkowy hotel spa Dom Zdrojowy.

Jurata

Jurata to część miasta Jastarni na Mierzei Helskiej, zaopatrzona jest w rozliczne domy wypoczynkowe i hotele. W Juracie warto spojrzeć na wspaniałe drewniane molo spacerowe.

Dąbki

Dąbki – wieś w gminie Darłowo. To dokładnie o tę miejscowość nam tutaj chodzi. W Dąbkach jest stosunkowo dużo ośrodków sanatoryjnych i jeszcze więcej ośrodków wypoczynkowych. W Dąbkach warto zobaczyć 4 chałupy z XIX wieku, jedna nawet z pierwszej połowy XIX wieku! Jest także przystań morska dla rybaków.

Jarosławiec

Jarosławiec to osada rybacka i rekreacyjno-wypoczynkowa na wybrzeżu Morza Bałtyckiego (zachodniopomorskie). W Jarosławcu jest kilka naprawdę wybitnych atrakcji, na przykład można skorzystać z rejsu łodzią. W Jarosławcu są również śliczne jeziora: Kopań i Wicko.