Pages Navigation Menu

hymer rent Kraków

Sporty wodne – wake board. Wake park – Wakeboarding

Sporty wodne – wake board. Wake park – Wakeboarding

Lato za pasem więc oprócz przygotowywania swojej sylwetki trzeba tez poodkurzać parę rzeczy w naszych szafach. Narty, deska czy łyżwy muszą ustąpić miejsca dla sportów wodnych.
Ten, kto myśli że sporty wodne to pływanie lub żeglowanie nigdy chyba nie słyszał pojęcia wakeboarding. To sport wodny łączący w sobie elementy snowboardu, nart wodnych i surfingu. Wake board nie jest skomplikowany – z powodzeniem mogą go uprawiać nawet dzieci (oczywiście pod bacznym okiem instruktora i tylko niektóre elementy).

 

Wiele miast ma specjalne miejsca, gdzie fani tego rodzaju aktywności mogą przetestować swoje umiejętności – tzw. wake park. Ale to miejsce nie tylko dla doświadczonych wyjadaczy, wakeboarding jak już wspominałam, to sport nie wymagający specjalnych przygotowań więc z powodzeniem można odwiedzić wspomniany wcześniej wake park w niedzielne popołudnie z rodziną. Obecni tam instruktorzy pokażą nam jak to wygląda, na co należy zwracać uwagę a także będą czuwali nad naszym bezpieczeństwem.
Sporty wodne to świetna sprawa dla ludzi lubiących aktywnie spędzać czas. Woda, słońce, wiatr we włosach – czego chcieć więcej od życia?