Pages Navigation Menu

hymer rent Kraków

Masowe imprezy od kuchni. Organizacja imprez integracyjnych na mazurach

Masowe imprezy od kuchni. Organizacja imprez integracyjnych na mazurach

Mówiąc „polskie jeziora” większość z nas od razu widzi przed oczyma nasze ukochane Mazury. Kraina wielkich jezior. Najbardziej oblegane tereny zaraz obok morza w ciepłych miesiącach. Wiosną robi się aż tłoczno od łódek, jachtów i żagli. A jak są turyści to muszą i być imprezy.
Organizacja imprez integracyjnych w takich warunkach jest nie lada wyzwaniem. W końcu otaczają nas jeziora. Połączmy muzykę, zabawę, drinki i jezioro i o wypadek nie trudno.

 

Organizatorzy muszą przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo bawiących się ludzi. Na terenach objętych zabawą jest kategoryczny zakaz picia alkoholu – to podstawa aby całe przedsięwzięcie w ogóle mogło wejść w życie. Imprezy integracyjne na Mazurach przyciągają rocznie wielu różnych ludzi – aby zapanować nad taką gromadką osób z różnych zakątków Polski musimy mieć do pomocy cały sztab ludzi – od ochroniarzy, po organizatorów, sprzątaczy i animatorów przedstawiających atrakcje.
Pomimo że organizacja imprez integracyjnych to bardzo odpowiedzialne i stresujące zadanie, moment kiedy widzisz jak tłumy ludzi się uśmiecha, bawi się, po prostu odpoczywa, nie da się porównać z niczym innym. Czujesz radość i dumę ale jednocześnie ulgę. Że to już koniec i jutro w końcu się wyśpisz.