Pages Navigation Menu

hymer rent Kraków

Opalanie natryskowe – czy warto?

Opalanie natryskowe – czy warto?

Opalanie natryskowe na czym to polega?

Coraz więcej mówi się o opalaniu natryskowym jako o świetnym sposobie uzyskania opalonej skóry. Jest to zabieg bezbolesny, który wykonać możemy w specjalnych salonach kosmetycznych posiadających to tego odpowiedni sprzęt. Sam zabieg polega na naniesieniu na naszą skórę specjalnego barwnika, który tworzy właśnie piękny odcień brązu. Osoby, które poddają się takiemu opalaniu wchodzą do specjalnego pomieszczenia w bieliźnie lub w zależności od preferencji nago, następnie kosmetyczka za pomocą sprayu nanosi na skórę klienta barwnik. Jest to bezpieczne rozwiązanie, ponieważ barwniki nanoszone na naszą skórę nie posiadają elementów alergizujących, nie powodują również podrażnień.

Jak wygląda taka opalenizna

Dla wielu z nas najważniejsze są opalanie natryskowe efekty. Często jest to główne pytanie zadawane przez osoby, które zastanawiają się nad wykonaniem takiego zabiegu na swojej skórze. Według nas warto się na to zdecydować, ponieważ opalenizna uzyskana w ten sposób jest równomierna i wygląda naprawdę naturalnie. Jej minusem niestety jest czas utrzymania, ponieważ pozostaje ona na naszej skórze około tygodnia. Możemy wydłużyć ten czas dzięki odpowiedniemu traktowaniu naszej skórze po zabiegu mowa tu między innymi o stosowaniu balsamów oraz unikaniu takich atrakcji jak sauna lub jacuzzi. Pozwoli nam to utrzymać opaleniznę w dobrym stanie przez dłuższy okres. W momencie, gdy kolor naszej skóry zacznie się zmieniać zazwyczaj następuje to głównie w okolicy pachowej lub pod kolanami powinniśmy wykonać peeling, dzięki temu ujednolicimy barwę naszego ciała.

Przygotowanie do zabiegu – podstawowe informacje

Często klientki zastanawiają się nad tym czy powinny się w odpowiedni sposób przygotować do opalania natryskowego. Warto około doby przed umówioną wizytą wykonać depilację ciała oraz peeling. Dzięki temu wyrównamy powierzchnię naszej skóry, co pozwoli na równomierne rozmieszczenie barwnika. Warto pamiętać również o tym, aby unikać balsamowania skóry oraz nakładania kosmetyków na okolicę twarzy przed zabiegiem. Niestety produkty kosmetyczne nałożone na nasze ciało przed samym zabiegiem zmniejszają jego trwałość oraz równomierność opalenizny. Jeśli nie wiesz w jaki sposób postępować przed umówionym zabiegiem możesz zawsze poprosić o pomoc swoją kosmetyczkę. Ona na pewno podpowie Ci w jaki sposób masz się zachować oraz jakie działania podjąć, aby zwiększyć trwałość opalenizny, która powstanie w wyniku wykonywania opalania natryskowego.