Pages Navigation Menu

hymer rent Kraków

Apartamenty w Kołobrzegu

Z jakiej przyczyny pożądane byłoby wybrać Kołobrzeg na wakacje w Polsce? Otóż w Kołobrzegu na pewno nie będziesz się nudził! To fenomenalne miejsce na wypoczynek dla całych rodzin. Jadąc nad morze na pewno sporo czasu spędzamy na plaży, a plaże w Kołobrzegu są idealne. Na uwagę zasługują ponadto świetne szlaki turystyczne.

Na terenie Kołobrzegu znajduje się na przykład pieszy szlak turystyczny: Szlak Nadmorski im. Czesława Piskorskiego. Przez miasto przechodzi także międzynarodowy szlak rowerowy R-10. Jest on wyznaczony wzdłuż wybrzeża Bałtyku.

Co w Kołobrzegu w dalszym ciągu jest warte uwagi, co można zobaczyć? To choćby przepiękne Stare Miasto. Na pewno należy także odwiedzić dzielnicę portową.

W Kołobrzegu jest organizowanych mnóstwo corocznych imprez, chociażby Regaty Smoczych Łodzi na rzece Parsęcie, Festyn Osiedla Ogrody Bezpieczne Wakacje, Kołobrzeski Piknik Wojskowy, Międzynarodowy Festiwal Muzyka w Katedrze, Obchody Regionalnych Światowych Dni Turystki.

Baza noclegowa w Kołobrzegu jest wprost rewelacyjna. Można się o tym łatwo przekonać przeglądając ogłoszenia dotyczące noclegów w Kołobrzegu. Jest dużo kwater prywatnych, jest mnóstwo hoteli, uzdrowisk, apartamentów, kempingów – w przeróżnych cenach z rozmaitymi standardami.

Do Kołobrzegu musisz przyjechać! A w tym momencie przeczytaj więcej informacji, możesz to zrobić chociażby za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.